Oferta dla pracowników służb mundurowych

Zadzwoń: 888 504 508

Czym jest opaska Muse S?

Muse S to wygodna opaska, która pomoże Ci zrozumieć i śledzić, jak dobrze się skupiasz, śpisz i regenerujesz siły. 
 
Wciągające i inteligentne pejzaże dźwiękowe do snu (znane również jako cyfrowe pigułki nasenne) oraz spersonalizowane podsumowania Twojego snu zapewnią najlepsze wsparcie podczas snu w domu.
 
Przeżyj kolejną ewolucję w technologii snu dzięki Muse S (Gen 2). Wykorzystaj zaawansowaną technologię, aby reagować na twój umysł, serce i oddech.
 
Od kilku miesięcy jesteśmy ambasadorami   Muse. Dzięki temu, klikając w poniższy przycisk, otrzymujesz 15% rabatu na opaskę!

Jak działa opaska MUSE

Zaprojektowane przez neuronaukowców i nauczycieli medytacji produkty Muse wykorzystują technologię EEG (elektroencefalogram), aby zapewnić informacje zwrotne na temat fal mózgowych w czasie rzeczywistym.Muse łączy się z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth. Po podłączeniu wystarczy uruchomić aplikację Muse Meditation, założyć słuchawki i zamknąć oczy.

Po zakończeniu sesji możesz przejrzeć swoje wyniki i śledzić swoje postępy.Muse to urządzenie EEG szeroko stosowane przez badaczy neuronauki na całym świecie. Wykorzystuje zaawansowane przetwarzanie sygnałów, aby zinterpretować Twoją aktywność umysłową, aby pomóc Ci poprowadzić. Kiedy twój umysł jest spokojny i spokojny, słyszysz spokojną pogodę. Zajęty umysł? Gdy Twoje skupienie się oddala, usłyszysz sztormową pogodę, która każe Ci skupić uwagę z powrotem na oddechu.7 precyzyjnie skalibrowanych czujników EEG w mózgu Muse — 2 na czole, 2 za uszami oraz 3 czujniki referencyjne — wykrywają i mierzą aktywność mózgu.Muse 2 dodał PPG i pulsoksymetryczne czujniki oddechu i serca, które znajdują się z przodu, po prawej stronie czoła. Czujniki żyroskopu i akcelerometru znajdują się za uszami.

Informacje zwrotne przyspieszają naukę

Po każdej sesji zobaczysz, jak sobie poradziłeś z serią wykresów i wykresów w aplikacji do medytacji Muse.

Muse pokaże Ci, jak Twój mózg, serce, oddech i ciało radziły sobie z chwili na chwilę za pomocą prostych, łatwych do zrozumienia wykresów i wykresów.

Bezpieczny, zaufany, certyfikowany

Muse nie wykorzystuje stymulacji elektrycznej — jest to PASYWNE narzędzie, które zapewnia dokładną informację zwrotną w czasie rzeczywistym na temat tego, co dzieje się w Twoim mózgu.

Przekształcanie sygnałów mózgowych w informacje zwrotne w czasie rzeczywistym

Muse wykrywa szereg czynności elektrycznych mózgu i przekształca je w łatwo zrozumiałe doświadczenia. Aplikacja Muse przekształca surowe sygnały mózgowe w wiele różnych komponentów – hałas, drgania, charakterystyki nieokresowe oraz przejściowe i związane ze zdarzeniami zdarzenia mózgowe. Techniki przetwarzania sygnału i uczenia maszynowego są stosowane do komponentów sygnału mózgowego w celu kontrolowania doświadczenia w czasie rzeczywistym.

Ćwicz Twój mózg

Muse to najnowocześniejszy system EEG, który wykorzystuje zaawansowane algorytmy przetwarzania sygnałów do szkolenia początkujących i średniozaawansowanych medytujących w kontrolowaniu ich skupienia. Muse wykrywa szereg czynności elektrycznych mózgu i przekształca je w łatwo zrozumiałe doświadczenia.

Aplikacja Muse rozkłada surowe sygnały fal mózgowych na ich oscylacje składowe, charakterystyki nieokresowe, przejściowe zdarzenia mózgowe i hałas, a także wykorzystuje techniki opracowane przez uczenie maszynowe, aby zapewnić responsywność w czasie rzeczywistym.

Usłysz śpiew ptaków

Kiedy przez dłuższy czas znajdziesz głębokie, spokojne skupienie na oddechu, zaczniesz słyszeć śpiew ptaków. Z biegiem czasu nauczysz się wykorzystywać ptaki jako wskazówkę do jeszcze głębszego skupienia uwagi.

Punkty spokoju i regeneracji

Aby pomóc Ci utrzymać motywację i rozwijać się, Muse daje Ci również punkty, cele, wyzwania i bonusy, do których możesz dążyć.

Z każdą sesją zdobywasz punkty i możesz dostosować swój cel do swoich potrzeb.

EEG jest używany w szpitalach i instytucjach badawczych od prawie stulecia do badania mózgu.

Tylko Cztery Kroki

Uruchom aplikacje i zamknij oczy. Zanurz się w dźwiękach plaży lub lasu deszczowego.

Podczas pracy na głowie opaska wykorzystuje technologie wykrywania fal mózgowych aby zmierzyć czy twój umysł jest spokojny czy aktywny i tłumaczy te sygnały na dźwięki przewodnie.

Kiedy będziesz spokojny usłyszysz spokojne odgłosy pogody. Kiedy twój umysł błądzi pogoda się zepsuje- usłyszysz np. deszcz i będziesz wiedział że cos jest nie tak.  Urządzenie poprowadzi cię z powrotem do spokojnego stanu.

Po sesji przejrzyj dane, wyznacz cele i zbuduj praktykę medytacyjną która za każdym razem staje się lepsza.

 

Oddech

Dowiedz się, jak używać oddechu, aby znaleźć spokój i walczyć ze stresem.

Serce

Dostosuj swoje tętno, aby zoptymalizować wydajność.

Umysł

Informacje zwrotne na temat fal mózgowych w czasie rzeczywistym (EEG) uczą sztuki koncentracji.

Śledzenie snu

Odpoczywaj najlepiej jak się da dzięki całonocnemu śledzeniu snu, wglądowi w głęboki sen, śledzeniu pozycji i spersonalizowanemu wynikowi snu.

Ciało

Odkryj, w jaki sposób pozycja medytacyjna może zapewnić Ci fizyczny relaks.

Cyfrowe tabletki nasenne

Natychmiastowe i inteligentne wsparcie snu, które usypia i pomaga ponownie zasnąć, jeśli obudzisz się w nocy.

Opinie użytkowników

Od kilku miesięcy jesteśmy ambasadorami opaski do medytacji  Muse. Dzięki temu, klikając w poniższy przycisk, otrzymujesz 15% rabatu na opaskę!